Chov

Seminář o údržbě a úpravě srsti

Po skončení Speciální výstavy v Jihlavě 15. 6. 2024 se bude konat Seminář o údržbě a úpravě srsti s MVDr. Rostislavou Fábikovou, všichni jsou srdečně zváni!

Program semináře:

  • Základní typy srsti a péče
  • Barva srsti a její posílení
  • Péče o dlouhou srst, rozčesávání a prevence cuchání
  • Regenerace srsti, podpora růstu srsti
  • Otazníky kolem stříhání srsti
  • Základy kosmetologie
  • Zásady správné koupele
  • Diskuze

MVDr. Rostislava Fábiková (1995 promoce na VŠ veterinární) byla v letech 1993-1995 zaměstnána ve Státním veterinárním ústavu Plzeň, obor Patologie, histologie a parazitologie. Mezi léty 1995 a 2003 založila oddělení dermatologie a reprodukce, ve stejném roce (2003) pak odešla do Itálie, kde absolvovala 2 roky studium na Veterinární fakultě v Pise. Od roku 2006 spolupracuje s firmou Iv San Bernard a vyvinula pro tuto firmu aplikaci kosmetických přípravků ve veterinární dermatologii. O svých metodách přednáší v Česku, na Slovensku, v Itálii a dalších zemích. V roce 2018 založila  Veterinární studio FABI-DERMAVET se zaměřením na dermatologii a kosmetologii zvířat v Borgo San Lorenzo u Florencie. V rámci své práce spolupracuje s několika veterinárními pracovišti v Itálii a Česku a vede kurzy pro veterináře, veterinární sestry, pracovníky v salonech pro psy a chovatele, kteří mají zájem o kosmetologii zvířat. V roce 2017 pak založila obchodní firmu FABI – ANIMAL COSMETIC s. r. o. zaměřenou na dodávání veterinárních přípravků, veterinární kosmetiky, profi kartáčů a hřebenů, přístrojů pro hydromasáže, ozonoterapie a fyziologickou regulační medicínu, parafarmaka. Je členkou ESVD – Evropské Asociace Veterinárních Dermatologů.

VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV

Vstupní listy na KV v Mladé Boleslavi jsou k dispozici ke stažení v systému dogoffice!


Prosíme zájemce o povinnou kontrolu potřebnou pro nové uchovnění jedince, aby nám vyplněním níže uvedeného formuláře dali vědět, že mají o kontrolu na vybrané výstavě zájem.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno majitele:

Pozvánka

Výborová schůze KCHBC se bude konat
v sobotu 17. února 2024 po skončení členské schůze v Motelu Velký rybník
Motel Velký rybník, Onšovice 22, 393 01 Dehtáře (na Vysočině)


Přidán narozený vrh – CHS Skřítek rodiny
Přidáno vyúčtování klubových akcí – Pokladní zpráva 2023

Přejít nahoru